Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.
Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.

Czarno-biały akt męski

Akt męski

Czysta energia!

Model nie już nie krępował się tak jak za pierwszym razem. Może było to spowodowane tym, że już się trochę poznaliśmy, a może większą świadomością i czystą frajdą podczas robienia zdjęć. Wystarczy zresztą spojrzeć na zdjęcia, a dodam, że należą one do tych mniej odważnych. Otwartość modela na propozycje, rzucanie nowych pomysłów, aby pójść coraz dalej stawiają tę sesję w czołówce moich ulubionych. A na pewno w czołówce najbardziej uśmiechniętych i roześmianych! Bo musicie o czymś wiedzieć drodzy czytelnicy. Atmosfera podczas sesji znacząco wpływa na jakość zdjęć! Nie lubię robić zdjęć “na sztywno”. To nie o to chodzi. Głównym elementem mojej sesji jest poznanie się i przede wszystkim dobra zabawa! Wtedy jesteśmy w stanie odkryć i jeszcze bardziej polubić własne ciało! Dlatego też z początku proponuję kawę, siadamy, rozmawiamy, śmiejemy się. Łamiemy granice, które są niepotrzebne podczas sesji.

Tak, poszliśmy na całość 🙂

Brak skrępowania i pełne wyzwolenie – tak mogę scharakteryzować modela. Wszystkie zdjęcia są czarno-białe, aby podkreślić piękno męskiego ciała. Bez retuszu. Pokazać prawdziwe wyzwolenie i mężczyznę w sztuce. Szkoda, że tak mało dziś się o tym mówi, że akty męskie są tak zapomniane przez większość fotografów. W kolejnych postach postaram się wyjść na przeciw i pokazać mocniejsze zdjęcia aktu męskiego. Również jeśli chodzi o erotykę męską. Z tym modelem zaszliśmy daleko. Kolejne jego zdjęcia będą publikowane w kategorii Erotyka

Zaczęliśmy od zdjęć bardziej pozowanych, statycznych, mniej erotycznych. Jednak z każdą kolejną klatką, mieliśmy ochotę na więcej! I to właśnie pokazaliśmy w kolejnym poście. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak samo jak nam! 🙂

Akt męski to sztuka

Niestety zapomniana. Jednak zostańcie ze mną, a pokażę Wam, że nie każdy zapomniał o tej sztuce, że jest ona tak samo, jak nie bardziej zjawiskowa jak akt kobiecy! Akt męski ma w sobie element, którego nigdy nie będzie posiadał akt kobiecy. Mianowicie jest go o wiele mniej i przez to jest bardziej unikalny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Czarno-biały akt męski”

error: Treść jest chroniona!!