Akt pary #6
Akt pary – ten był wyjątkowy

Ta zmysłowa sesja była wykonywana w naprawdę świetnej atmosferze. Nie brakowało dobrego humoru, żartów i otwartości – mimo, iż na samym początku założenie było zgoła inne. Miała być to bowiem sesja solo! Aż dziw, że tak to się wszystko „rozkręciło”  wyszedł nam akt pary. Modelka nie chciała robić sobie zdjęć – przyszła z zupełnie innym nastawieniem, jednak rozkręcenie całej „imprezy” bardzo się opłaciło. Według mnie, do tej pory, była to najlepsza sesja aktu w jakiej miałam przyjemność brać udział. Oczywiście za ekranem aparatu.

Na początku, nieco spięci zabraliśmy się „do roboty”, jednak po kilku ujęciach postanowiliśmy pójść krok dalej… i jeszcze dalej, czego efekty widać poniżej. Dużo pracy światłem w celu „niedopowiedzenia”, wpół zakrytej nagości i rekwizytu w postaci czarnych rękawic i róży. To nie miało prawa nie wyjść! Poza tym, ta zmysłowa sesja pełna była śmiechu, czasem do łez.

Róża, jako rekwizyt tej zmysłowej sesji także była dobrana „na spontanie”, tuż przed zamknięciem pobliskiej kwiaciarni. Ciekawa jestem, czy starsza Pani sprzedałaby ją gdyby wiedziała, do jakich celów została użyta?

Dodaj komentarz