Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.
Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.

Akty? To koniec!

Akty? To koniec!

Tak jest moi mili, nastał koniec

Bardzo dziękuję Wam za obecność, komentarze oraz wsparcie jakie dostawałam od Was przez cały rok. Naprawdę było to dla mnie świetne przeżycie i potężny zastrzyk energii! 🙂 Działo się naprawdę wiele, głównie w kontekście aktu i zdjęć związanych z nimi.

Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. W tym akty.

Takie jest koło historii, coś się kończy aby coś nowego mogło się zacząć i tak jest również w tym przypadku! To był naprawdę emocjonujący rok i wiele się działo na jego przestrzeni. Spotkałam bardzo wiele świetnych osób, wykonałam ogrom sesji aktu i wykonałam tysiące zdjęć. Oj działo się… naprawdę się działo. Jednak po tym co robię, wiecie, że akty są dla mnie czymś bardzo ważnym w życiu. Czymś, bez czego (zaryzykuję to stwierdzenie) – byłoby mi o wiele ciężej żyć.

Swoją drogę fotograficzną pokrótce opisuję w nowszym wpisie na blogu, a dokładnie w tym. Bardzo ważne jest dla mnie to, że faktycznie lubię to co robię i sprawia mi to ogromną satysfakcję. Aż przypomniała mi się pewna kwestia z filmu. “Co lubię w życiu robić? A później zacznij to robić”. Niby błahostka, taka prosta rada, a jednak ma ogromne znaczenie i wpływ na życie.

Czy naprawdę myśleliście, że to koniec Animuszowo? 🙂

Wręcz przeciwnie, bo to nowy początek, który nadejdzie wraz z Nowym Rokiem. W nadchodzącym roku będzie się działo o wiele więcej niż się spodziewacie. Wystarczy spojrzeć na starsze wpisy, które właśnie przeszły “facelifting” jak i sam wygląd strony. Wszystko się zmienia i próbuję za tym nadążyć 🙂

Życzę wiec każdemu z Was, moi drodzy czytelnicy, aby Nowy Rok był pełen uśmiechu i aby upłynął tak, jak go sobie wymarzycie, a przede wszystkim, abyście spełnili swoje marzenia! 🙂 I przede wszystkim, żebyście spełniali swoje marzenia związane z aktem i erotyką i żebyśmy się spotkali! 🙂

Akty? To jeszcze nie koniec! Szczęśliwego Nowego Roku!

Wasza Kasia

Do zobaczenia niedługo… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Treść jest chroniona!!