Referencje

Square
Pani Zauzanna
 Kasia to super artystyczna dusza, człowiek z głową pełną pomysłów. Bardzo cenie sobie odpowiednie przygotowanie do sesji i profesjonalizm, czym Kasia sią wyróżnia. Będę miło wspominać ten projekt, no i oczywiście liczę na dalszą współpracę.  
Pan Antoni
 Do tej pory brałem udział w dwóch sesjach u Kasi. Nie było to moje pierwsze pozowanie do aktu, nie mam też problemów z własną nagością, więc raczej spodziewałem się, że będzie to dla mnie sytuacja bezstresowa, i tak też było. Natomiast różnie w przeszłości (inne sesje ‘przed Kasią’) bywało jeśli chodziło o atmosferę w trakcie sesji, zdarzało się, że klimat był dość sztywny i nienaturalny. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak się nie dzieje podczas pracy z Kasią, jest sympatycznie, czas płynie szybko, stanowczo za szybko wręcz, za każdym razem czułem lekkie rozczarowanie, że to już koniec (mimo, że wszystkie pomysły zostały zrealizowane a Kasia pytała czy mam jeszcze pomysł na jakieś ujęcie). A podkreślić jeszcze należy pełen profesjonalizm: punktualność, dobry kontakt mailowy, otwartość na pomysły modela, zaś jakie są efekty, zarówno od strony artystycznej jak i technicznej – widać na stronie i myślę, że mówią one same za siebie! Póki co brałem udział w sesji grupowej męskiej, sesji z dronem i mam wielką nadzieję, że na tych dwóch się nie skończy – czekam z niecierpliwością co tam Kasia jeszcze wymyśli 🙂 
Pan Michał
 Wynik sesji u Kasi przeszedł moje największe oczekiwania. Nie sądziłem, że z tak nieforemnego modela mogą wyjść tak ciekawe zdjęcia. Gorąco polecam. 
Pan Adam
 Perfekcyjne przygotowanie sesji zdjęciowej ( studyjna , plener ) kreatywność , wsłuchiwanie się w sugestie modela i wprowadzanie ich do realizacji z ogromna swobodą , niepowtarzalna atmosfera i doskonały kontakt w przestrzeni fotografik/ fotografowany ,a także relacja ceny do tego co otrzymujemy sprawia ,że wykracza to ponad oczekiwania. Bez ryzyka mogę polecić każdemu sesję u Pani Katarzyny .10/10. Zdjęcia są rewelacyjne , także jeśli chodzi o ich klimat . Rodzi się talent ... 
Pan Bonifacy
 Sesja u Pani Kasi była czymś wyjątkowym. Mimo intymnego charakteru, czułem się świetnie, całkowicie komfortowo i swobodnie. Początkowy stres i skrępowanie minęły po kilku minutach. Dodatkową pozytywną kwestią były jej pomysły na intrygujące ujęcia. Widząc już gotowe fotografie, muszę przyznać, że jestem ogromnie zadowolony z całej sesji i pod wielkim pozytywnym wrażeniem. A zupełnie niespodziewanym efektem okazała się duża dawka dowartościowania samego siebie. Mówiąc szczerze, to poszedłbym chętnie jeszcze raz 🙂 
Pan Pablo
 Sesja z Kasią nie była moją pierwszą sesją, ale za to jedną z najlepiej profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzonych, od zdjęć zainsporowanych innymi pozami do spontanicznej twórczości :). Zdjęcia na profilach i stronie fotografki nie oddają atmosfery, jaka im panuje, pomimo, że było to nasze pierwsze spotkanie, miałem wrażenie, jakbyśmy znali się od dawna, a fotografia jest tylko dodatkiem do spotkania dobrych znajomych. W takiej atmosferze dużo fajniej jest tworzyć nawet najbardziej intymne zdjęcia. Z czystym sumieniem (no może ze względu na tematykę zdjęć - nie do końca czystym 🙂 ) , mogę polecić współpracę z Kasią, Panie, Panowie, Pary... proszę umawiajcie się na zdjęcia, bo jest warto. 
Pan Paweł
 Współpraca z Kasią zaczęła się przypadkiem, bo przypadkiem trafiłem na jej zdjęcia i niema natychmiast pojawił się pomysł: "ja też chcę takie zdjęcia". Ale jak szybko pojawił się pomysł, tak szybko pojawił się strach. Strach przed reakcjami organizmu. Jak się okazało strach miał tylko przysłowiowe "wielkie oczy". Umówiliśmy się z Kasią na wstępną rozmowę, miło pogadaliśmy i omówiliśmy jak wygląda sesja, po czym ustaliliśmy termin sesji. Wchodząc do jej małego ale przyjemnego studia czułem lekkie zdenerwowanie, minęło jednak bardzo szybko. Po kilku zdjęciach wszystko było na luzie. Co więcej, nie było problemów z reakcjami organizmu - ta część mózgu się wyłączyła 🙂 Muszę przyznać, że był raczej odwrotny problem przy "odważniejszych" zdjęciach. Po doświadczeniach sesji u Kasi nie pozostaje mi nic innego jak MEGA GORĄCO JĄ POLECIĆ!!! Atmosfera SUPER! Zdjęcia również! POLECAM! POLECAM!! POLECAM!!! 
Pan Aleksander
 Sesja z Kasią i jej partnerem upłynęła w przyjaznej i twórczej atmosferze. Była ona dosyć wyjątkowa ze względu na tematykę, ale efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania - zdecydowanie "efekt wow". Są oni niezwykle otwartymi osobami, więc oprócz świetnego podsumowania sesji, w postaci profesjonalnych i niespotykanych zdjęć, wspominam również po prostu dobrze spędzony czas. Cieszę się, że mogłem być częścią tego nowatorskiego projektu.  
Pan Marcin
 To była moja druga sesja w studio fotograficznym...Druga w ogóle, pierwsza zaś u Katarzyny...Po pierwszym spotkaniu z obiektywem u innego fotografa miałem bardzo niemiłe odczucia - przede wszystkim nie opuszczało mnie przekonanie, że się nie nadaję do fotografii aktu. Fotograf niestety nie robił niczego, by to moje przekonanie zmienić...U Katarzyny zaś sytuacja była absolutnie odwrotna!Zanim jeszcze lampy błyskowe rozświetliły studio, korespondowaliśmy mailowo, szukjąc płaszczyzny interesującej zarówno mnie, jako modela, jak i Katarzynę, jako autorkę obrazów. Wymiana wiadomości wraz z fotograficznymi propozycjami (znalezionymi po prostu w sieci) dała niezwykle ważny efekt, a mianowicie pełnej otwartości, zrozumienia, akceptacji. To zaś niezwykle silnie ułatwiło mi wyzbycie się wstydu i zażenowania - zarówno podczas rozmów o zdjęciach, jak i podczas ich wykonywania. Szczególnie, że odważyłem się także na ujęcia erotyczne, czego bez zbudowania wcześniej dobrego kliamatu podczas sesji zupełnie sobie nawet nie wyobrażałem. Zdjęć ukazujących mnie w pełnym aspekcie męskości właściwie w ogóle wcześniej nie zakładem, ale nastawienie Katarzyny i jej szczerze profesjonalne podejście do tematu pozwoliły mi uwolnić się z blokad, przekroczyć bariery niepozwalające zachowywac się po prostu naturalnie.Katarzyna jest niezwykle ciepłym, pomysłowym, odważnym i mądrym fotografem. Zachęca do zdjęć odważanych w tym sensie, iż uważa akt za piekną dziedzinę sztuki i, co szalenie ważne, nikomu nie odmawia piękna jego ciała, bez względu na to, na ile obiektywnie za takie możnaby je uznawać. Akt w wykonaniu Katarzyny to przede wszystkim człowiek z jego naturalnym pięknem, a nie poszukiwanie jakichś sztucznych ideałów. Każdy model jest piękny, jeśli pozwoli mu się być sobą, nie robić niczego wbrew sobie, być naturalnym, być po prostu człowiekiem - tak myśli Katarzyna-fotograf, jak sądzę....Katarzyny podeśjcie do zawodu - w mojej ocenie - wróży jej w przyszlości realizację naprawdę intersujących, mądrych i ważnych projektów.Sam z największą przyjemnością w Katarzyny projektach chciałbym brac udział, a wszystkich - szczególnie tych, którzy bądź fotografię nagich osób krytykują, bądź sami nie mają odwagi stanąć przed obiektywem - głęboko zachęcam do umówienia sesji u Katarzyny.Zapewniam, że można tylko zyskać...:) 
Pani Anna
 Sesja po prostu zniewalająca. Zdjęcia w plenerze wyszły fantastycznie do tego świetna atmosfera. Niebywałe pomysły Polecam !!!! 
Pan Wojciech
 W związku z tym, że była to moja pierwsza sesja i w dodatku od razu aktowa na początku odczuwałem duży stres.Sesję zaczęliśmy od podpisania umowy i kilku ujęć próbnych w ubraniu w celu ustawienia oświetlenia. Potem nadszedł najtrudniejszy moment czyli rozebranie się, ale po początkowej rozmowie nie miałem z tym problemu, szybko zrzuciłem ciuchy i przystąpiliśmy do robienia zdjęć. Początkowy stres z każdym kolejnym ujęciem szybko mijał i ostatecznie zaowocował bardzo fajnymi fotografiami, które będą stanowiły świetną pamiątkę w przyszłości. Panią Kasię mogę polecić każdemu kto chce sobie wykonać zdjęcia aktu w milej atmosferze, a kto nie miał jeszcze profesjonalnej sesji w studio.  
Pan Grzegorz
 Referencje są jak najbardziej pozytywne bo inne nie mogą być. Kasia i Karol to dwie młode osoby ale tak już doświadczone w tym, co robią, że, no niestety nie pozostaje mi nic innego, jak w pełni Ich zarekomendować i polecić. Pełne zaangażowanie od samego początku a w przypadku różnych fotografów to różnie bywa. Nie odwalają roboty, tak aby zrobić sesje, zgarnąć "kasę" i .... następny klient. Są otwarci na propozycje modeli jak i sami proponują swoje rozwiązania a maja głowy pełne pomysłów. Moje sesje wypadły super, pomimo moich obaw. Naprawdę polecam.