Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.
Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.

Referencje

Zanim doszło do sesji, wymieniliśmy

Zanim doszło do sesji, wymieniliśmy trochę wiadomości. Minęło to kilka miesięcy, a w międzyczasie przydarzyła się jeszcze pandemia, która wstrzymała nasze plany. Na szczęście w końcu udało się przeprowadzić sesję, którą wspominam bardzo dobrze. Kasia jest osobą pełną ciepła, bardzo pozytywnie nastawioną do ludzi. Potrafi wprowadzić luźną atmosferę, a od pierwszej chwili nie ma śladu po skrępowaniu, które może towarzyszyć nagim sesjom. Jestem również pod wrażeniem umiejętności Kasi w zakresie fotografii. Mimo, że jestem zawsze krytyczny wobec siebie, Kasia zrobiła coś takiego, że na zdjęciach wyglądam lepiej niż w lustrze. I nie mam na myśli retuszu 🙂 Na uwagę zasługuje również duża pomysłowość Kasi i otwartość na pomysły drugiej osoby. Do sesji przystąpiła doskonale przygotowana, a przez całą sesję z entuzjazmem robi kolejne zdjęcia. Nawet pomimo zmęczenia po kilku godzinach fotografowania, w warunkach upalnej temperatury 🙂

Kamil

Artur i Ania

Na sesje zdjęciową u Pani Kasi zdecydowaliśmy się z dwóch powodów. Po pierwsze jej zdjęcia w portfolio przykuły nasza uwagę swoim nie tylko profesjonalizmem wykonania ale przede wszystkim tym, ze są po prostu ciekawe i pomysłowe, aż chce się zobaczyć co będzie na kolejnym….
Po drugie zasugerowaliśmy się pozytywnymi opiniami na stronie internetowej. I nie pomyliliśmy się, w zasadzie ciężko dodać coś czego jeszcze inni nie napisali ale pani Kasia sprawia, że czuliśmy się bardzo komfortowo, nagość nas nie peszyła i mieliśmy wrażenie jakbyśmy znali się od lat.

Na pewno będziemy wracać nie tylko do zdjęć, które Pani Kasia dla nas przygotowała ale także z cala pewnością polecamy jej usługi fotograficzne innym.

Sesja sesja i po sesji,

Sesja sesja i po sesji, tak w telegraficznym skrócie. A tak na poważnie, decyzję dotyczącą odbycia sesji podjąłem dość szybko, kilka emaili wymiana oczekiwań, rozmowa telefoniczna, rozwianie pojawiających się “problemów” i ustalenie terminu. Sam dzień sesji, czy czas bezpośrednio przed nią określiłbym jako dzień jak co dzień. Dopiero po spotkaniu na miejscu pojawiła się myśl że dzieje się to naprawdę i odwrotu nie będzie. Apartament (wybrany z kilku propozycji przesłanych wcześniej przez Kasię) kawa i omówienie przebiegu sesji, w trakcie tych kilkunastu minut atmosfera się rozluźniła i zeszła na zupełnie bezproblemową i niczym nie skrępowaną atmosferę. Kasia podczas sesji skupiona na szczegółach dbająca o każdy detal profesjonalizm w każdym calu i ta jej aktywność, to jest, to znika czy pojawia się z nowym gadżetem i pomysłem, poprostu rewelacja. Nie oszukujmy się, jest to sesja erotyczna więc i moja męskość też musiała się nieustannie przystosowywać do coraz to innych ujeć 😉 a wiadomo jest to dość krępujące, przy Kasi problemu nie ma. Potrzebujesz wspomagacza, jest przygotowana i na to, dycponuje tabletem który doskonale się sprawdza;) . Tak minęły nam ponad 3 godziny i nie obejrzałem się jak już był koniec. Sesja przebiegła absolutnie bez żadnych jakichkolwiek podtekstów, stresów i nerwów, tak jakbyś poszedł zrobić zdjęcie do paszportu, sesja jak każda inna a że tematyka taka, co z tego. Zdjęcia zrobiłem w prezencie /niespodziankę dla żonki, efekt przeszedł moje oczekiwania tak więc panowie(i panie, żeby nie było) polecam tak nieszablonowy prezent i niespodziankę. Ten błysk w oku kiedy ona przegląda zdjęcia..;) .. dowiesz się co mam na myśli jak umówisz się z Kasią na sesję ;), a najlepszą rekomendacją i podsumowaniem niech będzie fakt, to moja pierwsza ale zdecydowanie nie ostatnia sesja z Kasią w której razem ze mną weźmie udział moja żona, zdecydowanie i bez zająknięcia polecam 😉

Mąż swojej żony.

To nasza druga sesja, a

To nasza druga sesja, a pierwsza sesja z Kasią. Długo szukałem odpowiedniego fotografa, który spełniłby nasze oczekiwania. Jeśli myślisz o sesji erotycznej i się wahasz jak to będzie, to przestań i po prostu zadzwoń do Kasi.
Nie wiesz jak się przygotować? Ona Ci powie.
Masz krępujące pytania? Po prostu je zadaj.
Nie musisz się obawiać dziwnej reakcji lub braku zrozumienia.
Kasia jest osobą punktualną, słowną i gotową na przeróżne pomysły. Nasza sesja była dość wymagająca i czasochłonna. Głównie z powodu mnogości ujęć i rekwizytów jakie ze sobą zabraliśmy.
Nasza pani fotograf stanęła na wysokości zadania. Doskonale zrozumiała nasze pomysły, a wynik końcowy jest znacznie powyżej oczekiwań. Ciekawe ujęcia, kadrowanie, dobór oświetlenia, kompozycji. Wszystko jak należy. Mamy wspaniałą pamiątkę w postaci kilkudziesięciu pięknych, dopracowanych, fotografii. Z całego serca polecamy współpracę z Kasią. Nie zawiedziesz się.

Adam i Ewa

Kasia jest wspaniałą profesjonalistką, przede

Kasia jest wspaniałą profesjonalistką, przede wszystkim wiedziała jak wprowadzić odpowiednią atmosferę i sprawić abyśmy nie czuli stresu. Zaczęło się od kawy i rozmowy co będziemy robić, dużo pomysłów niestety nie wszystkie daliśmy radę zrealizować (może następnym razem). Efekty pracy są dla Nas zachwycające, mamy nadzieję że kiedyś uda się nam powtórzyć sesje. Gorąco polecamy Kasie a jeżeli ktokolwiek ma obawy czy to dla niego, niech się nie waha tylko zadzwoni i umówi na sesję, zapewniamy że będzie zadowolony.

Karol

Pan Piotr

Historia mojej sesji rozpoczęła się od przypadkowego wejścia na stronę Kasi. Nie wierzyłem, że kobieta może zajmować się taką tematyką z zaangażowaniem, pomysłem i smakiem. Czemu by nie spróbować? No właśnie obawy… Jednak zadzwoniłem na zasadzie – zobaczymy, a właściwie usłyszymy, co się stanie. Po drugiej stronie bardzo miła i optymistyczna osoba. Kontaktowa i otwarta. Od razu tłumaczy co i jak. Wszelkie wątpliwości rozwiewa, ma wiele pomysłów. Sprawna korespondencja. Padają konkretne propozycje miejsc i terminów, a także pokieruje Was w stronę zarysu tematyki sesji.
Wreszcie nadchodzi godzina spotkania. Kasia punktualna. Miła rozmowa przy kawie. Przygotowanie sprzętu, rekwizytów. Wszystko idzie bardzo sprawnie. Atmosfera w pełni dyskretna i profesjonalna. Kasia chodzi, wymyśla, ustawia, pokazuje, próbuje, poprawia, dąży do perfekcyjnego ujęcia. Jest miło, momentami wesoło. Pełna jest spontanicznych pomysłów jak i na takie otwarta. Wszystko ma charakter bardzo dynamiczny, nie ma miejsca na nudę.
Nie wiadomo kiedy zlatują dwie godziny. Czas spędzony w fajnej atmosferze. Efekt końcowy naprawdę świetny. Aż chce się wracać, by realizować inne ciekawe pomysły i projekty tematyczne. Miło spędzony czas – coś naprawdę innego. Nie ma się czego obawiać. Jest na luzie, niekrępująco.
Panie i Panowie, należy się Kasi docenienie jej talentu i śmiało można powiedzieć, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, czyli po drugiej stronie obiektywu.
Jeśli jeszcze ktoś miałby jakieś obawy i wątpliwości, to… nie ma co się zastanawiać. Trzeba spróbować. Do odważnych świat należy, a efektem końcowym każdy będzie pozytywnie zaskoczony. Też tak miałem.
Niebanalny pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej osoby.

Piotr

Recenzja !?Czy Kasia potrzebuje recenzji

Recenzja !?
Czy Kasia potrzebuje recenzji ?
Sądzę, że Jej zdjęcia bronią się same za siebie! One są Jej najlepszą Jej recenzją. Ma jednak taką zakładkę – więc ok. !
Bez sensu pisać po raz kolejny, iż sesja jest super. To już wszyscy napisali. Trochę zatem inaczej !!!
Moja sesja !
Kasia tym razem miała strasznie ciężkie zadanie (jak mi się wydawało) !
Zdjęcia miały powalić, a ja twierdziłem, że to nie jest możliwe (wiek, nadwaga itd.). Kilka, jak nie kilkanaście rozmów telefonicznych. Wysłałem jej nawet taką małą fotkę (w ubraniu) z pytaniem czy jest pewna ! Podjęła się !!!
Pierwsze moje odczucie – nic z tego nie wyjdzie !
Tak „se” w duchu myślałem, że nie podejmie się. A tu zaskoczenie !!! Pisze, że bez problemu i co więcej daje gwarancje, że zdjęcia będą powalające (w tym dobrym słowa znaczeniu). OK ! Kurde ! Powiedziałem „a” mów chłopie „b”. Umówiliśmy się ! Kilka maili, też rozmów telefonicznych – miła, sympatyczna i co najważniejsze rzeczowa. Cały czas potwierdzałem, że może wycofać się z tego wyzwania, nawet, jak już będę na sesji – wystarczy, że stwierdzi, że „model” nie rokuje nadziei na fajne zdjęcia.
Sesja – wspólnie wybrane miejsce z kilku propozycji ! Fajny apartament, w połowie drogi, wspólnie wybrany, pełna dyskrecja !!!
Punktualna do bólu ! Można zegarek nastawić.
Trochę szok, tak młoda kobieta i taka tematyka zdjęć !
Jak pisze (Kasia) – rozmowa, podpisanie umowy, ale dla przyszłych modeli – można wcześniej poprosić o jej treść i dostosować pewne zapisy do swoich wymagań (np. dot. publikacji zdjęć).
A teraz mała tajemnica (nie miej pretensji Kasiu – Proszę !!!) – Kasia, to taki łakomczuch (jak to robi, że ma taką sylwetkę ???) !!! Pisze, że przed sesją lubi wypić kawę, ale nie napisała, że lubi słodycze.
Szarlotka i kremówki są w jej klimacie. Jeśli zatem chcecie przełamać atmosferę, to polecam !!!
Później to już praca. Wbrew pozorom jest to naprawdę praca. Tak dla niej, jak i dla modela (klienta) ! Tysiące pomysłów Kasi. Otwartość na pomysły i ewentualne gadżety zabrane na sesję. Tak te zabrane przez Kasię, jak i te, które ktoś przywiezie – jest otwarta na propozycję, nawet te bardzo odważne.
Któraś z koleżanek (modeli) napisała, że Kasia biega cały czas. Kasia tak samo pisze o sobie na kilku blogach i w ofercie! Składam sprzeciw ! Kasia nie biega !!! Kasia tak fajnie „tupta” na sesji między statywami światła, aparatem i przeszkodami terenu !!! Przestawia sprzęt, kombinuje, jak by tu coś zmienić, jak coś wykorzystać z naturalnej scenerii !!! Cały czas mówi do siebie (i modela), czy jeszcze jakiś pomysł jeszcze jest, którego nie zrealizowaliśmy (jej lub modela). Realizuje, tak swoje pomysłu, jak i te które Ty masz.
Niektóre ustawienia są odważne, erotyczne, na tzw. granicy..
W moim przypadku były też takie, które były bardzo odważne (nawet nie spodziewałem się, że będą) ale i takie, które były żartem, a i tak wyszły „zajefajne” zdjęcia !
Jak z tymi sprawami ! Wytrysk ! OK ! Widziałem, i czytałem, że takie zdjęcia też robi. Ja nie chciałem takich zdjęć, ale przyznaję, że w niektórych ujęciach już myślałem, że nastąpi taka sytuacja. Wystarczy to z Kasią uzgodnić. Będąc pod prysznicem, pozując z ciepłą płynącą wodą po fallusie – ciężko nie być podnieconym.
Zatem też miałem obawy, co będzie – jeżeli (???), a później miałem problem, gdy stwierdziła, że do jednego zdjęcia fajnie by było, jakby był w zwodzie !!! I Jak po trzech godzinach mieć wzwód ???
Chcę jednak podkreślić, iż to, co Kasia ostatnio napisała na swoim blogu, sesja z Kasią, jest wyłącznie profesjonalną sesją zdjęciową i ktoś, kto oczekuje czegoś więcej niż TO, powinien poszukać innego adresu. Fakt, że taka jest tematyka sesji, nie upoważnia nikogo do zachowań uwłaczających jej godności, jako fotografowi.
Jak Kasia pisała – idziesz do urologa – on (ona) jest w ubraniu !!!
Reasumując – co ja mogę napisać – moim zdaniem zdjęcia powalają na kolana – i tak miało być !
Wy wszystkich nie zobaczycie ale wierzcie, że reszta jest niesamowita !!!
P.S. Kasia ! Dziękuję Ci po raz kolejny za sesję. Liczę, że będzie nam dane jeszcze się spotkać !
Jak mówiłem Tobie – jesteś WIELKA !!!

Robert

Pan Jacek

Jakiś czas temu przez przypadek ”kliknąłem” na fotografię przedstawiającą akt męski. Wpisałem hasło: „akt męski sesja” w wyszukiwarkę . Wśród otrzymanych wyników zaintrygował mnie jeden: www.animuszowo-akt.pl i osoba Pani Kasi. Zapoznałem się ze stroną – odważna –pomyślałem, chwila refleksji i decyzja ja też chciałbym dla siebie mieć takie zdjęcia . Napisałem maila do Pani Kasi z podstawowymi pytaniami. Dostałem odpowiedź. W myśl zasady : „homo sum, humani nihil a me alienum puto” podjąłem szybko decyzję i się umówiłem na sesję. Uzgodniliśmy wspólnie miejsce . Troszkę miałem obawy- w końcu obca osoba , nie znamy się , nie wiem czy w ogóle się nadaję . Wszystkie wątpliwości rozwiały się w momencie przywitania się i pierwszych słów – Pani Kasia jest osobą bardzo kontaktową, potrafiącą wprowadzić atmosferę spokoju, dokładnie tłumaczy co będzie chciała robić, pomaga w ustawieniu przy poszczególnych ujęciach , ma ileś pomysłów w zanadrzu – na miejscu potrafi improwizować wykorzystując rekwizyty lub otoczenie. Poczułem się „bezpiecznie” i wszystko nagle stało się proste i naturalne. .. Efekt spotkania – przerósł moje najśmielsze oczekiwania – NIESAMOWITE UJĘCIA. Serdecznie dziękuję za piękną sesję! Za cierpliwość, profesjonalizm, pomysłowość. Pani Kasia ma przeogromny talent. Napiszę w ten sposób: Sesja na absolutnie najwyższym poziomie. Genialne wprost wyczucie chwili, niesamowicie subtelne ujęcia. Pani Kasia jest przesympatyczną osobą, która pomogła mi opanować stres, jest profesjonalistką z pasją, przed którą człowiek otwiera się, sam nie wiedząc kiedy. Wszystkie zdjęcia ( tutaj oddzielne podziękowania za liczbę fotografii) bardzo, bardzo mi się podobają.

Pan Maciej

Sesja erotyczna w prezencie dla żony? Dlaczego nie? W moim przypadku była to żona, pewnie może być to każdy inny, kto z tego rodzaju prezentu będzie się cieszył. Współpraca w Panią Katarzyną w ramach tej sesji to pewna historia oparta na zaufaniu i wspólnym zrozumieniu estetyki i wrażliwości w połączeniu z technicznym kunsztem Pani fotograf. Wystarczy rozmowa telefoniczna, decyzja, spotkanie przed sesją by w spokojnej, przyjaznej atmosferze zrobić coś dla bliskiej nam osoby, ale również dla samego siebie. Dwie godziny sesji, to poznanie siebie w wersji erotycznej ale też czas na budowanie własnego poczucie atrakcyjności. Efekt na zdjęciach, zatrzymany okiem Pani Katarzyny, przerasta własne wyobrażenie o sobie. Żona zachwycona, zdjęcia zdobią tapetę telefonu! A nic tak nie podnosi wartości mężczyzny, jak odpowiedź dumnej żony, na pytanie koleżanki:… „co za fajnego faceta masz na telefonie?” – To mój mąż!!

Pan Bonifacy

Sesja u Pani Kasi była czymś wyjątkowym. Mimo intymnego charakteru, czułem się świetnie, całkowicie komfortowo i swobodnie. Początkowy stres i skrępowanie minęły po kilku minutach. Dodatkową pozytywną kwestią były jej pomysły na intrygujące ujęcia. Widząc już gotowe fotografie, muszę przyznać, że jestem ogromnie zadowolony z całej sesji i pod wielkim pozytywnym wrażeniem. A zupełnie niespodziewanym efektem okazała się duża dawka dowartościowania samego siebie. Mówiąc szczerze, to poszedłbym chętnie jeszcze raz ?

Pan Paweł

Sesja z Kasią nie była moją pierwszą sesją, ale za to jedną z najlepiej profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzonych, od zdjęć zainspiorowanych innymi pozami do spontanicznej twórczości :). Zdjęcia na profilach i stronie fotografki nie oddają atmosfery, jaka im panuje, pomimo, że było to nasze pierwsze spotkanie, miałem wrażenie, jakbyśmy znali się od dawna, a fotografia jest tylko dodatkiem do spotkania dobrych znajomych. W takiej atmosferze dużo fajniej jest tworzyć nawet najbardziej intymne zdjęcia. Z czystym sumieniem (no może ze względu na tematykę zdjęć – nie do końca czystym ?  , mogę polecić współpracę z Kasią, Panie, Panowie, Pary… proszę umawiajcie się na zdjęcia, bo jest warto.

Pan Michał

akty zdjecia

Współpraca z Kasią zaczęła się przypadkiem, bo przypadkiem trafiłem na jej zdjęcia i niema natychmiast pojawił się pomysł: “ja też chcę takie zdjęcia”. Ale jak szybko pojawił się pomysł, tak szybko pojawił się strach. Strach przed reakcjami organizmu. Jak się okazało strach miał tylko przysłowiowe “wielkie oczy”. Umówiliśmy się z Kasią na wstępną rozmowę, miło pogadaliśmy i omówiliśmy jak wygląda sesja, po czym ustaliliśmy termin sesji. Wchodząc do jej małego ale przyjemnego studia czułem lekkie zdenerwowanie, minęło jednak bardzo szybko. Po kilku zdjęciach wszystko było na luzie. Co więcej, nie było problemów z reakcjami organizmu – ta część mózgu się wyłączyła ? Muszę przyznać, że był raczej odwrotny problem przy “odważniejszych” zdjęciach. Po doświadczeniach sesji u Kasi nie pozostaje mi nic innego jak MEGA GORĄCO JĄ POLECIĆ!!! Atmosfera SUPER! Zdjęcia również! POLECAM! POLECAM!! POLECAM!!!

Pan Aleksander

Sesja z Kasią i jej partnerem upłynęła w przyjaznej i twórczej atmosferze. Była ona dosyć wyjątkowa ze względu na tematykę, ale efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania – zdecydowanie “efekt wow”. Są oni niezwykle otwartymi osobami, więc oprócz świetnego podsumowania sesji, w postaci profesjonalnych i niespotykanych zdjęć, wspominam również po prostu dobrze spędzony czas. Cieszę się, że mogłem być częścią tego nowatorskiego projektu.

Pan Marcin

To była moja druga sesja w studio fotograficznym…Druga w ogóle, pierwsza zaś u Katarzyny…Po pierwszym spotkaniu z obiektywem u innego fotografa miałem bardzo niemiłe odczucia – przede wszystkim nie opuszczało mnie przekonanie, że się nie nadaję do fotografii aktu. Fotograf niestety nie robił niczego, by to moje przekonanie zmienić…U Katarzyny zaś sytuacja była absolutnie odwrotna!Zanim jeszcze lampy błyskowe rozświetliły studio, korespondowaliśmy mailowo, szukjąc płaszczyzny interesującej zarówno mnie, jako modela, jak i Katarzynę, jako autorkę obrazów. Wymiana wiadomości wraz z fotograficznymi propozycjami (znalezionymi po prostu w sieci) dała niezwykle ważny efekt, a mianowicie pełnej otwartości, zrozumienia, akceptacji. To zaś niezwykle silnie ułatwiło mi wyzbycie się wstydu i zażenowania – zarówno podczas rozmów o zdjęciach, jak i podczas ich wykonywania. Szczególnie, że odważyłem się także na ujęcia erotyczne, czego bez zbudowania wcześniej dobrego kliamatu podczas sesji zupełnie sobie nawet nie wyobrażałem. Zdjęć ukazujących mnie w pełnym aspekcie męskości właściwie w ogóle wcześniej nie zakładem, ale nastawienie Katarzyny i jej szczerze profesjonalne podejście do tematu pozwoliły mi uwolnić się z blokad, przekroczyć bariery niepozwalające zachowywac się po prostu naturalnie.Katarzyna jest niezwykle ciepłym, pomysłowym, odważnym i mądrym fotografem. Zachęca do zdjęć odważanych w tym sensie, iż uważa akt za piekną dziedzinę sztuki i, co szalenie ważne, nikomu nie odmawia piękna jego ciała, bez względu na to, na ile obiektywnie za takie możnaby je uznawać. Akt w wykonaniu Katarzyny to przede wszystkim człowiek z jego naturalnym pięknem, a nie poszukiwanie jakichś sztucznych ideałów. Każdy model jest piękny, jeśli pozwoli mu się być sobą, nie robić niczego wbrew sobie, być naturalnym, być po prostu człowiekiem – tak myśli Katarzyna-fotograf, jak sądzę….Katarzyny podeśjcie do zawodu – w mojej ocenie – wróży jej w przyszlości realizację naprawdę intersujących, mądrych i ważnych projektów.Sam z największą przyjemnością w Katarzyny projektach chciałbym brac udział, a wszystkich – szczególnie tych, którzy bądź fotografię nagich osób krytykują, bądź sami nie mają odwagi stanąć przed obiektywem – głęboko zachęcam do umówienia sesji u Katarzyny.Zapewniam, że można tylko zyskać…:)

Pan Wojciech

W związku z tym, że była to moja pierwsza sesja i w dodatku od razu aktowa na początku odczuwałem duży stres.Sesję zaczęliśmy od podpisania umowy i kilku ujęć próbnych w ubraniu w celu ustawienia oświetlenia. Potem nadszedł najtrudniejszy moment czyli rozebranie się, ale po początkowej rozmowie nie miałem z tym problemu, szybko zrzuciłem ciuchy i przystąpiliśmy do robienia zdjęć. Początkowy stres z każdym kolejnym ujęciem szybko mijał i ostatecznie zaowocował bardzo fajnymi fotografiami, które będą stanowiły świetną pamiątkę w przyszłości. Panią Kasię mogę polecić każdemu kto chce sobie wykonać zdjęcia aktu w milej atmosferze, a kto nie miał jeszcze profesjonalnej sesji w studio.

Pan Grzegorz

akty meskie

Referencje. Referencje są jak najbardziej pozytywne bo inne nie mogą być. Kasia i Karol to dwie młode osoby ale tak już doświadczone w tym, co robią, że, no niestety nie pozostaje mi nic innego, jak w pełni Ich zarekomendować i polecić. Pełne zaangażowanie od samego początku a w przypadku różnych fotografów to różnie bywa. Nie odwalają roboty, tak aby zrobić sesje, zgarnąć “kasę” i …. następny klient. Są otwarci na propozycje modeli jak i sami proponują swoje rozwiązania a maja głowy pełne pomysłów. Moje sesje wypadły super, pomimo moich obaw. Naprawdę polecam.

Twoja opinia jest dla mnie na wagę złota. Proszę, poświęć chwilę i napisz kilka zdań na temat sesji. Będę bardzo wdzięczna 🙂

Jak masz na imię?
Jaki jest Twój adres email?
Jak oceniasz sesję? Co Ci się podobało, a co nie?

 

 

error: Treść jest chroniona!!