Artystyczny akt kobiecy

Square

Artystyczny akt kobiecy

Przyjrzyjmy się trochę bliżej

Nie ukrywając, zdecydowaną większością publiki tej strony są mężczyźni. Długo się zastanawiałam nad tym co może być tego przyczyną. Staram się dodawać zdjęcia Pań oraz Panów po równo. Jedynym wyjątkiem są zdjęcia par, jednak to już zupełnie inna para kaloszy. Zastanawiam się, czy większości Pań brakuje odwagi by napisać? By pokazać siebie? Oczywiście, zdarzają się Panie, które napiszą, zadzwonią, zgodzą się opublikować swoje zdjęcia. Jestem za to ogromnie wdzięczna. Jednak to nadal mniejszość…

Czyżby mężczyźni byli bardziej otwarci na nowe doznania?

Zarzucicie pewnie, że to zbyt odważna teza i pewnie macie rację. Jednak wiem, że jak już sesja dochodzi do skutku, wykonam kilka pierwszych, nieśmiałych zdjęć to Panie zamieniają się w wulkan energii! Jakby chciały na chwilę zapomnieć o całym otaczającym świecie, o problemach dnia codziennego, a z mojego punktu widzenia jako fotografa – nie ma nic lepszego! Wtedy zdjęcia, ich jakość i przekaz, to już tylko czysta formalność.

Czy jednak aż tak bardzo się różnimy?

Zwykło się mówić, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Jest w tym ziarenko prawdy. Jednak, pomimo wszystkich tych różnic, każdemu, ale to absolutnie każdemu należy się chwila zapomnienia i oddechu, spełnienia marzeń. Jednym, co wynika z predyspozycji, przychodzi to łatwiej, innym trudniej, ale każdy z nas walczy o to tak samo. Nawet nieświadomie 🙂

Więc, spotkajmy się wszyscy po środku – na Ziemi i spełnijmy swoje marzenia!

Comment

3 odpowiedzi na “Artystyczny akt kobiecy”

  1. Obserwuję od jakiegoś czasu Twój blog, ale te zdjęcia robią wrażenie. Są piękne! Szczególnie te czarno-białe, modelka siedząca tyłem i to z koralami. Swoją drogą ciekawe, jak te korale wyglądałyby w męskim wydaniu 🙂 Tak trzymaj! Zdjęcia super!

    1. Dziękuję bardzo 🙂 Na pewno spróbuję wykorzystać korale do fotografii męskiej 🙂

  2. Tajemnicza i artystyczna sesja …., komentując opis sesji, może fakt braku chęci przez Panie, na publikowanie zdjęć wynika z faktu, że w mniejszym stopniu, są ekshibicjonistkami. Potwierdzam, że już jak zdecydują się na sesję biją nas Panów na głowę, w kreatywności, czuciu aparatu i świadomości własnego ciała.

Dodaj komentarz