Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.
Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.

Fotograf dla pary

Fotograf dla pary

Dość długo zwlekałam z udostępnieniem zdjęć pary. Choć nie wiem czy akurat stwierdzenie “zwlekałam” jest dobre, bo ze względu na charakter zdjęć nie miałam zgód na publikację.

Więc jak tylko jedna z par zgodziła się na pokazanie kilku zdjęć to bardzo się ucieszyłam 🙂

Nie ukrywam, że uwielbiam fotografie par. Jest w nich coś, czego w sesjach solo nie ma. I nie chodzi tutaj o drugą osobę 😉 Chodzi przede wszystkim o chemię między ludźmi, o emocje. Oczywiście solo też można bardzo wiele pokazać, ale jak mawia przysłowie “co dwie głowy to nie jedna”

A skoro nadarzyła się już okazja, to chciałabym napisać Wam kilka słów o tym jak ja widzę i co czuję podczas takich sesji.

Zanim jednak do tego dojdziemy, to napiszę jeszcze kilka słów na temat wiadomości i pytań od Was.

Często dostaję wiadomości, w których pytacie na co możecie sobie pozwolić podczas zdjęć w parze. Czy nie będzie to jakimś niesmakiem, kiedy Wy będziecie uprawiać seks na moich oczach.

Odpowiedź brzmi – absolutnie nie!

Jeżeli nie proponujecie mi abym w jakiś sposób “przyłączyła” się fizycznie to wszystko jest w jak najlepszym porządku!

To ja jestem dla Was, fotograf jest dla Was. Wynajmujecie mnie, aby udokumentować swoje najpiękniejsze, intymne chwile. Dlaczego więc miałabym Was w jakikolwiek sposób ograniczać? Właśnie takie zachowanie byłoby bardzo nieprofesjonalne z mojej strony.

Tutaj tylko i wyłącznie chodzi o Was, o te chwile. To jak je przeżyjecie będzie zapisane na fotografiach. Wszystko musi być jak najbardziej naturalne. To czysta naga prawda – dosłownie i w przenośni 🙂

Przejdźmy może do tego, co pisałam na początku – do tego jak widzę erotyczną sesję pary

Główną różnicą oprócz dodatkowej osoby na sesji jest podejście. Niektóre pary aż wyrywają się do siebie, chcąc zerwać ubrania. Inne natomiast bardziej zachowawczo stopniowo odkrywają karty.

Jako fotograf dla pary muszę wczuć się w konkretny scenariusz

Bo często jest tak, że myślicie, że wszystkie zdjęcia są pozowane. Otóż nic bardziej mylnego. Praktycznie wszystkie zdjęcia są wynikiem reportażu Waszych chwil uniesienia.

Nie dałabym rady zawrzeć tyle emocji na pozowanych zdjęciach. Oczywiście proszę czasem o chwilę w bezruchu, ale na ile to tylko możliwe to staram się nie przeszkadzać.

I to chyba będzie podsumowanie całego wpisu o fotografii par i wskazówka dla innych fotografów – po pierwsze nie przeszkadzać! 🙂

Czy mogłabym coś jeszcze dodać? Oczywiście, że tak!

To dla mnie temat rzeka, mogłabym pisać i pisać – ale zostawię sobie coś na drugi wpis ze zdjęciami tej pary 🙂

Jestem też ciekawa jak Wam się podobają pozostałe wpisy w nowej odsłonie. Koniecznie dajcie znać w komentarzach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 komentarzy “Fotograf dla pary”

error: Treść jest chroniona!!