Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.
Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.

Czy wykonuje Pani fotografie męskich członków?

Fotografie męskich członków

Zaczynamy dość kontrowersyjnie, ale właśnie to pytanie słyszę najczęściej podczas rozmowy telefonicznej.

Oczywiście, że wykonuję fotografie męskich członków – to oczywiste! Powiem więcej – staram się by były one jeszcze bardziej popularne niż akty kobiece!

Dzisiaj jednak nie będę pisała o fotografii aktu męskiego, co nie oznacza, że nie zapraszam Was do innych postów poświęconych temu zagadnieniu: link tutaj

Czasem trzeba trochę odpuścić i uśmiechnąć się pod nosem albo zaśmiać w duszy. Także dziś, moi drodzy czytelnicy będzie o:

Nekrofilli homoseksualnej oraz gwałtach zbiorowych

Troszkę ironii nigdy nie zaszkodzi, ale spokojnie. Śpieszę ze sprostowaniem 🙂 Czytając pewną książkę natrafiłam na bardzo ciekawy fragment o kaczkach. Zwykłych, pospolitych jakich u nas pełno. Więc jako, że jesteśmy tak blisko tych barbarzyńskich zwierząt, to zaciekawiłam się jeszcze bardziej. Okazało się, że ptaki te bardzo często są homoseksualne (co nie jest straszne), ale “dochodzi do wszystkich nieprawidłowości seksualnych (albo do skłonności uznawanych przez niektórych za nieprawidłowe)”. Stąd też kaczki bawią się w najlepsze podczas zbiorowych gwałtów podczas których ciężko zatrzymać jurne kaczory. Nawet wydawałoby się tragiczne wydarzenie, jakim jest utopienie samicy nie jest w stanie ich powstrzymać.

Dzień Martwej Kaczki

Ale jak dla mnie to trochę problem z nomenklaturą. Zresztą, przeczytajcie sami historię: “5 czerwca 1995 roku, młody ornitolog Kees Moeliker zauważył z okna swojego laboratorium kaczkę gonioną przez kaczora. Jako, że jego zamiłowaniem są ptaki, to zaczął ją obserwować. Niestety, ucieczka miała tragiczne zakończenie – w całym zamieszaniu kaczka nie zauważyła, że zmierza w kierunku szklanego okna budynku. Uderzyła w szkło, a następnie spadła w dół z wysokości kilku pięter. Młody ornitolog chwycił za aparat, aby udokumentować martwą kaczkę, jednak jego oczom ukazał się dziwny widok. Martwą kaczkę gwałcił kaczor. Ponoć gwałcił ją przeszło 75 minut, zanim Kees zdecydował się odciągnąć kaczora od kaczki. Co jeszcze dziwniejsze, po sekcji zwłok okazało się, że zgwałcona kaczka w rzeczywistości była kaczorem!”

I stąd ten problem z nomenklaturą, wszak nie powinien być to Dzień Martwej Kaczki, a Dzień Martwego Kaczora!

I powstał jeszcze jeden problem, bo o tym się nie mówi, a to chyba dość ważne. Zawsze mówiło się, że to króliki ciągle kopulują. A to nie do końca prawda. Bo o ile u królików nie wykracza to poza normę, to u kaczek nawet sama natura postanowiła działać. Bo czy wiecie, że narządy płciowe kaczek są bardzo specyficzne? Na przykład taka kaczka, w swojej pochwie ma kilka “ślepych uliczek”, które służą jako obrona przed niechcianą kopulacją i zapłodnieniem. Ale tutaj też przychodzą niezmordowane kaczory, których penisy są naprawdę ogromne, bo sięgają aż 40cm! Są też dziwnego kształtu, bo przypominają korkociąg. A to już tylko w ramach małej ciekawostki 🙂

Moi drodzy, jeżeli Wam się podobało, to bardzo się cieszę, jeżeli nie – to przyszły post będzie już z kategorii “tych normalnych”, więc nie przejmujcie się 🙂

Tymczasem zachęcam Was do obejrzenia zdjęć, których już dawno nie było 🙂 A to jeszcze nie koniec, bo w zanadrzu mam kilka takich perełek 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Czy wykonuje Pani fotografie męskich członków?”

error: Treść jest chroniona!!