Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.
Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.

Galeria zbliżeń aktu

Co to takiego ta cała Galeria Zbliżeń aktu?

Galeria zbliżeń aktu powstała jako wytwór mojej wyobraźni. Często, gdy “obrabiam” zdjęcia po sesjach, to muszę je przybliżać i oddalać, aby usunąć wszelkie niedoskonałości. Wtedy też mój umysł płata mi figle i widzę rzeczy, których normalnie nie byłabym sobie w stanie skojarzyć 🙂 Tak więc mamy tutaj nawiązania do świata przyrody i otaczających nas rzeczy codziennego użytku. Skojarzenia te będą naprawdę różne i czasem tylko dla mnie zrozumiałe. Mam nadzieję jednak, że niektóre skojarzenia i Wam wydadzą się dość prawdopodobne.

Galeria zbliżeń aktu to totalnie luźny temat

Tak też więc go potraktujcie. Jako “skutek uboczny” mojej pracy. Będziecie zaskoczeni niektórymi porównaniami i zdjęciami, bo będą tutaj też zamieszane o wiele odważniejsze zdjęcia niż w postach. Dlaczego tak? Ponieważ nie chcę pokazywać od razu wszystkiego, co mam w zanadrzu. Chcę pokazywać Wam kawałek po kawałku moją pracę i sesje, które już wykonałam. Również to, jak wygląda to “od kuchni” 🙂

Oczywiście jestem ciekawa też Waszych skojarzeń

Zapraszam Was serdecznie do sekcji komentarzy. Śmiało opisujcie własne pomysły i skojarzenia ze zdjęciami 🙂 Jestem bardzo ciekawa co Wy myślicie na ten temat.

Sama sekcja będzie na bieżąco aktualizowana. W miarę wykonanych sesji będę udostępniała tutaj nowe skojarzenia i zdjęcia. To będzie długotrwały proces, ale nie samymi zdjęciami i postami człowiek żyje. Czasem trzeba odpiąć przysłowiowe wrotki i dać się ponieść fantazji. A ta, jak zobaczycie sami płata mi naprawdę różne figle podczas pracy 🙂

Księżyc – akt męski

Maliny – akt męski

  Pustynia – akt męski

Las – akt męski

Wejście do jaskini – akt męski

Źródełko – akt męski

okno

 Okno – akt męski

Rozgwiazda – akt męski

Połowa – akt męski

Rzeka – akt męski

Pod mikroskopem – akt męski

Dolina – akt kobiecy

Deszcz

Deszcz – akt męski

Droga Mleczna

Droga Mleczna – akt męski

Krater

Krater – akt męski

Rozdwojenie

Rozdwojenie – akt męski

Smoła – akt męski

Slinka cieknie

Ślinka cieknie…

Ul

Ul – akt męski

Wyspa

Wyspa – akt kobiecy

"Z"

Litera “Z” – akt męski

Serce

Serce – akt męski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

error: Treść jest chroniona!!