Nowy akt męski #3

Nowy akt męski

Możecie nie zostawić na mnie suchej nitki

Kolejny post, który nadszedł z tak dużym opóźnieniem, że sama się przestraszyłam.

Tak, to tylko i wyłącznie moja wina. Ale czy na pewno wina?

Co do postu – tak. Czy zapomniałam o tym co robię? Absolutnie!

Po prostu nastąpiła ewolucja tego, czym się zajmuję. A zaczęłam od zaplecza technicznego.

Chcąc iść dalej, rezygnując z małego studia, stwierdziłam, że muszę zainwestować jeszcze więcej w sprzęt. I to nie byle jaki. Oczekujecie ode mnie najwyższej jakości zdjęć, usług, więc wychodząc naprzeciw temu, przez ostatni miesiąc kompletowałam swoje nowe zaplecze. Z ogromnymi możliwościami i jeszcze lepszą jakością. Niedługo pojawią się zdjęcia stworzone za pomocą nowego sprzętu. Nie będę Was zanudzać specyfikacją techniczną, ale możecie być pewni, że to sprzęt z najwyższej półki (co niedobre dla mojego portfela – również tej cenowej).

Tak jak pisałam – to Wy dajecie mi największego kopa w tym co robię, dajecie siłę i motywację.

Dlaczego więc mam spocząć na laurach?

19 dpowiedzi do “Nowy akt męski”

  1. Pani Kasiu, wiem, wynikły problemy z dostawcą usług hostingowych jednak już dziś pojawi się nowy wpis 🙂

 1. Panie Pablo jestem dojrzałą i świadomą kobietą. Na mojej drodze było wielu mężczyzn i z przykrością muszę stwierdzić, że młodzi są zbyt pewni siebie i swoich możliwości. Mężczyźni im starsi tym lepsi. Byle w dobrej formie ? Wiem, że młodzi nie zdecydowali by się na takie zdjęcia bo brak im odwagi. Pozdrawiam wszystkich Panów.

 2. Szkoda 🙁 Było by to bardzo ciekawe urozmaicenie – że nie tylko młodzi mężczyźni potrafią pięknie prezentować swoją męskość. Może jednak Pani spróbuje zapytać? I tak pokazują swoje zdjęcia więc jeszcze jeden drobiazg chyba nie będzie problemem 🙂

  1. Pani Kasiu,
   Oczywiście, nie tylko młodzi mężczyźni prezentują na łamach tej strony swoją męskość.
   Zapytam, czy istniałaby taka możliwość przy najbliższej sesji (jeżeli nie naruszałoby to zasad prywatności modeli), czy jest możliwość podzielenia się informacją o ilości wiosen 🙂
   Dodam również, że sami zainteresowani mogą tutaj udzielić informacji (w komentarzach) 🙂

  2. Pani Kasiu, co prawda dopiero umawiam się z autorką zdjęć na sesję, ale zapewniam, że dla mnie nie ma problemu z ujawnieniem wieku. Miałem już kilka sesji za sobą i facet +40 też może się fajnie prezentować na zdjęciach ?

 3. Bardzo dumnie prezentuje się męskość ! Kolejny fantastyczny akt. Pani Kasiu może Pani podawać przy zdjęciach wiek modeli?

  1. Niestety Pani Kasiu, klienci cenią sobie swoją prywatność, więc nie mogę zdradzać takich szczegółów.

  2. Pani Katarzyno, pyta Pani o wiek. Poczułem się więc wywołany do tablicy, więc uchylę rąbka tajemnicy ? 30+
   A może Pani się zdecyduje na sesję u Kasi i będziemy mogli tu również podziwiać Pani piękne fotografie? Jakoś kobiety ostatnio w mniejszości.

   1. Ha! Być może zdecyduję się na sesję. Kiedy nie wiem. Marzy mi się sesja damsko-męska – ale takie coś chwilowo jest nie wykonalne. Cały czas śledzę blog i nie mogę się doczekać kolejnych pięknych zdjęć.

    1. Pani Katarzyno! Myślę, że do sesji damsko-męskiej znajdzie Pani wielu chętnych odwiedzających tę stronę. Wystarczy spojrzeć na komentarze pani Karoliny i innych, kilka wpisów wcześniej na tym blogu. Więc to nie problem ?

    2. Pani Kasiu, ja coś czuje, że Pani zrobi nie jedną ciekawą sesję, bo modeli, którzy się na to zdecydują będzie sporo 😉

Dodaj komentarz