Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.
Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.

Pan Marcin

To była moja druga sesja w studio fotograficznym…Druga w ogóle, pierwsza zaś u Katarzyny…Po pierwszym spotkaniu z obiektywem u innego fotografa miałem bardzo niemiłe odczucia – przede wszystkim nie opuszczało mnie przekonanie, że się nie nadaję do fotografii aktu. Fotograf niestety nie robił niczego, by to moje przekonanie zmienić…U Katarzyny zaś sytuacja była absolutnie odwrotna!Zanim jeszcze lampy błyskowe rozświetliły studio, korespondowaliśmy mailowo, szukjąc płaszczyzny interesującej zarówno mnie, jako modela, jak i Katarzynę, jako autorkę obrazów. Wymiana wiadomości wraz z fotograficznymi propozycjami (znalezionymi po prostu w sieci) dała niezwykle ważny efekt, a mianowicie pełnej otwartości, zrozumienia, akceptacji. To zaś niezwykle silnie ułatwiło mi wyzbycie się wstydu i zażenowania – zarówno podczas rozmów o zdjęciach, jak i podczas ich wykonywania. Szczególnie, że odważyłem się także na ujęcia erotyczne, czego bez zbudowania wcześniej dobrego kliamatu podczas sesji zupełnie sobie nawet nie wyobrażałem. Zdjęć ukazujących mnie w pełnym aspekcie męskości właściwie w ogóle wcześniej nie zakładem, ale nastawienie Katarzyny i jej szczerze profesjonalne podejście do tematu pozwoliły mi uwolnić się z blokad, przekroczyć bariery niepozwalające zachowywac się po prostu naturalnie.Katarzyna jest niezwykle ciepłym, pomysłowym, odważnym i mądrym fotografem. Zachęca do zdjęć odważanych w tym sensie, iż uważa akt za piekną dziedzinę sztuki i, co szalenie ważne, nikomu nie odmawia piękna jego ciała, bez względu na to, na ile obiektywnie za takie możnaby je uznawać. Akt w wykonaniu Katarzyny to przede wszystkim człowiek z jego naturalnym pięknem, a nie poszukiwanie jakichś sztucznych ideałów. Każdy model jest piękny, jeśli pozwoli mu się być sobą, nie robić niczego wbrew sobie, być naturalnym, być po prostu człowiekiem – tak myśli Katarzyna-fotograf, jak sądzę….Katarzyny podeśjcie do zawodu – w mojej ocenie – wróży jej w przyszlości realizację naprawdę intersujących, mądrych i ważnych projektów.Sam z największą przyjemnością w Katarzyny projektach chciałbym brac udział, a wszystkich – szczególnie tych, którzy bądź fotografię nagich osób krytykują, bądź sami nie mają odwagi stanąć przed obiektywem – głęboko zachęcam do umówienia sesji u Katarzyny.Zapewniam, że można tylko zyskać…:)

error: Treść jest chroniona!!