Trochę bliżej - erotyka męska #7

Trochę bliżej – erotyka męska

Troszkę przewrotny tytuł, ale już spieszę z wyjaśnieniem:

Chcę być bliżej Was, drodzy czytelnicy,

dlatego też odpowiem na kilka pytań odnośnie samych sesji aktu męskiego i erotyki męskiej.

Czy dojeżdżam do modeli?

Oczywiście, potwierdzeniem są choćby zdjęcia poniżej. Zostały one wykonane nad naszym polskim, pięknym, choć trochę lodowatym o tej porze roku, morzem. Niedługo, za uprzejmością modela zostaną udostępnione zdjęcia aktu męskiego w akompaniamencie fal Bałtyku.

Czy robię zdjęcia za darmo (TFP)?

Nie, zdjęć aktu męskiego, aktu kobiecego, erotyki męskiej, zdjęć aktu w parach i wszelkich innych nie wykonuję za darmo. Nierzadko wiąże się to z dość długimi i intensywnymi przygotowaniami do samej sesji jak i późniejszą obróbką zdjęć.

Czy wykonuję bardziej odważne/szalone zdjęcia?

Owszem, jak widać na zdjęciach poniżej. Choć nie ukrywam, że nie jest to szczyt moich możliwości. Już niedługo jako dowód udostępnię dosłownie jedno zdjęcie, a raczej kolaż z mocnej erotyki męskiej, które mam nadzieje, wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Czy pomagam przy zdjęciach?

Wszystko zależy od tego, drogi czytelniku co uważasz za pomoc. Jeżeli chodzi o ustawienie, przykładową pozę, pomysły, inspiracje, słowem wszystko co należy do obowiązków fotografa – jak najbardziej. Jeżeli chodzi o samą pomoc w trakcie “tworzenia” erotyki męskiej – nie pomagam.

Czy na zdjęciach udostępnionych na stronie są profesjonalni modele?

Oczywiście, że nie. Wszelkie zdjęcia dodawane na stronie są tylko i wyłącznie za Waszą zgodą i uprzejmością. Są to zdjęcia osób, które przyszły na sesje i (chwała im za to) pozwoliły udostępnić do szerszego grona swoje zdjęcia.

Jeszcze kilka słów o samych zdjęciach “trochę bliżej – erotyka męska”:

Sesja nie zapowiadała się aż tak dobrze. Mimo pięknego krajobrazu trochę doskwierała nam pogoda. Nie dość, że było zimno, to jeszcze co chwila z nieba siąpił deszcz. Nie ostudziło to jednak naszego zapału i krok po kroku realizowaliśmy założenia sesji. Jak wyszło? Widzicie sami 🙂 Tak jak obiecałam wcześniej, niedługo pojawią się zdjęcia w malowniczej odsłonie. Z Bałtykiem w tle 🙂

Za zapał i zaangażowanie ogromne podziękowania i serdeczne uściski dla tego modela 🙂

5 dpowiedzi do “Trochę bliżej – erotyka męska”

 1. Pomysl i zdjecia super,natomiast jesli o chodzi o reklame i image firmy dalbym troche mlodszego modela. Co do reszty nie ma sie do czego doczepic.

  1. Panie Michale,
   Dziękuję za skomentowanie tych zdjęć oraz docenienie pracy zarówno modela jak i mojej.
   Muszę jednak powiedzieć, oczywiście z całym szacunkiem, że nie do końca zgadzam się z Pana wypowiedzią.
   Tak jak napisałam już wcześniej na stronie głównej – nie ma osób, które nie nadają się do sesji aktu i pokazania swoich zdjęć na tej stronie.
   Nie można tak szufladkować. Każde ciało jest piękne na swój sposób. Każdy z nas ma w sobie “to coś” co warto pokazać szerszej publiczności.

 2. Każda dodana praca zasługuje na duże uznanie, wiem z doświadczenia, że do pozowania i tworzenia męskiej erotyki potrzebne są zaufanie i pewnego rodzaju chemia pomiędzy fotografującą / cym, a fotografowanym.
  Wielkie brawa za prace!

Dodaj komentarz