Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.
Animuszowo to fotografia aktu oraz erotyki. Dziedziny te są dziełem sztuki, które otwieram przed coraz szerszą publicznością. Zapraszam Cię do mojego świata, w którym pokażę Ci jak postrzegam nagość przez obiektyw.

Uwaga! Nagi mężczyzna!

Uwaga! Nagi mężczyzna

O Boże! Obrzydliwe! Jak w ogóle można robić takie zdjęcia? Nagi mężczyzna? Ble!

To najczęstsze reakcje na zdjęcia nagich mężczyzn. Czy słusznie? Przedstawiam Wam kilka grup ludzi, na których natknęłam się w czasie swojej fotograficznej kariery:

Grupa pierwsza: “Profesjonalni” modele

Często prowadząc konwersację z “profesjonalnymi” modelami, kiedy mówię, że nie mam zamiaru zapłacić za to, że rozbierze się w moim małym studio słyszę: “Bo Twoje zdjęcia to są paskudne, kompozycja nie ta, światło nie to….” Mam wtedy wrażenie, że facet po prostu minął się z powołaniem, że to on powinien robić zdjęcia, skoro tak się na tym zna. Facet, który połowę życia spędził na siłowni, wygląda jak wyrzeźbiony z marmuru, mówi, że robię zdjęcia “obrzydliwym ch…” i zapewnia mnie, że on to na pewno wyjdzie na zdjęciach o niebo lepiej.  Po czym jak mała dziewczynka, obraża się, odwraca, mówi, że jestem zadufana w sobie bo nie chcę mu zapłacić i tyle.

Grupa druga: Ludzie żyjący w tabu

No bo jak to tak? Gołemu chłopu robić zdjęcia? Nie no to nie wypada. Kobieta jest ładniejsza przecież… No nie zgodzę się jak cholera. Zawsze powtarzam, że nie ma osoby, która nie nadaje się do zdjęć. Każdy ma w sobie piękno. Lubię też stwierdzenie, które wygłasza dużo kobiet widzących zdjęcia aktu męskiego. “Ci faceci to na pewno mają coś z głową, po co oni tak się rozbierają?” A może chcą Wam zrobić niespodziankę? Będziecie narzekać na odskocznię od życia codziennego i przełamanie takiego tabu w związku? Pewnie, jakby Wasz facet zrobił sobie takie zdjęcia, trzymałybyście jego zdjęcia w ukrytym folderze na telefonie i zaglądały do niego co jakiś czas, myśląc jaki on to jest szalony 🙂

Nie dajmy się zwariować w tych pełnych tabu czasach 🙂

Grupa trzecia to ci wołający “Uwaga! Nagi mężczyzna!”

Ci, którzy najbardziej wystrzegają się tego okropnego widoku. Nagi mężczyzna to objawienie w stylu Lucyfera. Czyste zło, wulgarność. Słowem zakrywamy dzieciom oczy na ten widok. Czy to jednak prawidłowe zachowanie? Raczej nie… Kiedyś nagość była normalna. Nikogo nie śmieszyły takie słowa jak “penis” czy “wagina”. Ot, były to normalne nazwy. Dziś wywołują śmiech. Tak, bo nazwa narządów płciowych jest strasznie śmieszna. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że głównie dzieci w szkołach śmieszy jak ktoś wypowie te magiczne słowa. Po prostu się chichrają. Niestety, też tak miałam. Dotyczyło to tego, że edukacja nazwijmy to seksualna bardzo kulała. Chyba wciąż tak jest. Niemniej, to co normalne w tym momencie nas albo śmieszy albo oburza… Cytując klasyka “nie tak miało być”…

Niedługo kolejna część zdjęć z tym modelem, jednak o wiele bardziej odważnych 🙂

Bardzo dziękuję osobie poniżej za tak wspaniałą sesję i atmosferę na zdjęciach 🙂 Link do referencji znajdziecie tutaj 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Uwaga! Nagi mężczyzna!”

error: Treść jest chroniona!!