Uwaga! Nagi mężczyzna!

Square

Uwaga! Nagi mężczyzna!

O Boże! Obrzydliwe! Jak w ogóle można robić takie zdjęcia?

To najczęstsze reakcje na zdjęcia nagich mężczyzn.

Czy słusznie?

O tym pisałam już wcześniej

Teraz skupmy się na krytyce.

Grupa pierwsza: “Profesjonalni modele”

Często prowadząc konwersację z “profesjonalnymi” modelami, kiedy mówię, że nie mam zamiaru zapłacić za to, że rozbierze się w moim małym studio słyszę: “Bo Twoje zdjęcia to są paskudne, kompozycja nie ta, światło nie to….” Mam wtedy wrażenie, że facet po prostu minął się z powołaniem, że to on powinien robić zdjęcia, skoro tak się na tym zna. Facet, który połowę życia spędził na siłowni, wygląda jak wyrzeźbiony z marmuru, mówi, że robię zdjęcia “obrzydliwym ch…” i zapewnia mnie, że on to na pewno wyjdzie na zdjęciach o niebo lepiej.  Po czym jak mała dziewczynka, obraża się, odwraca, mówi, że jestem zadufana w sobie bo nie chcę mu zapłacić i tyle.

Grupa druga: Ludzie żyjący w tabu

No bo jak to tak? Gołemu chłopu robić zdjęcia? Nie no to nie wypada. Kobieta jest ładniejsza przecież… No nie zgodzę się jak cholera. Zawsze powtarzam, że nie ma osoby, która nie nadaje się do zdjęć. Każdy ma w sobie piękno. Lubię też stwierdzenie, które wygłasza dużo kobiet widzących zdjęcia aktu męskiego. “Ci faceci to na pewno mają coś z głową, po co oni tak się rozbierają?” A może chcą Wam zrobić niespodziankę? Będziecie narzekać na odskocznię od życia codziennego i przełamanie takiego tabu w związku? Pewnie, jakby Wasz facet zrobił sobie takie zdjęcia, trzymałybyście jego zdjęcia w ukrytym folderze na telefonie i zaglądały do niego co jakiś czas, myśląc jaki on to jest szalony 🙂

Nie dajmy się zwariować w tych pełnych tabu czasach 🙂

 

Niedługo kolejna część zdjęć z tym modelem, jednak o wiele bardziej odważnych 🙂

Bardzo dziękuję osobie poniżej za tak wspaniałą sesję i atmosferę na zdjęciach 🙂

Comment

Jedna odpowiedź na “Uwaga! Nagi mężczyzna!”

  1. Akt męski nie jest czymś dziwnym i obrzydliwym. Sztuka jest piękna i ciało ludzkie jest również ładne. Jestem modelem pozującym do fotografii, malarstwa i rzeźby AKT przez kilka lat i widziałem wiele zdjęć aktów kobiet, mężczyzn i par. Ładne zdjęcia AKT są zawsze ładne.

Dodaj komentarz